Paulina Habrzyk

Projektant

Po zakończeniu studiów na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu rozpoczęłam staż w firmie projektowo-wykonawczej secret-garden, gdzie pracuję do dzisiaj.

Projektuję głównie ogrody prywatne, dostosowane do wymagań stawianych przez inwestorów. Prowadzę nadzory autorskie, ponadto stale staram się rozwijać swoje umiejętności.

W związku z powyższym, do tej pory zaprojektowałam kilkanaście ogrodów prywatnych na terenie Wrocławia i okolic. Bezsprzecznie moja praca daje mi satysfakcję. Dzięki ciągłej pracy nad nowymi projektami z zupełnie różnymi ludźmi nie mogę narzekać na nudę. Przede wszystkim, dzięki pasji i wszechstronnej wiedzy potrafię zaprojektować każdą przestrzeń. Oczywiście uwzględniając różne style ogrodowe a w szczególności wysokie wymagania klientów. Bez wątpienia lubię wyzwania i oryginalne rozwiązania, które nadają przestrzeni wyrazu i niepowtarzalnego indywidualnego stylu. Dobierając roślinność, małą architekturę lub kruszywo do projektów korzystam z ofert sprawdzonych firmami, z którymi współpracuje realizując ogrody w obecnym miejscu pracy.
Zajmuję się również wykonywaniem modeli 3D ogrodów i budynków oraz realistycznych wizualizacji które dają możliwość zobrazowania zaprojektowanego ogrodu.

Na zakończenie prywatnie zajmuję się rękodziełem artystycznym oraz fotografią.

mgr inż. Architekt Krajobrazu Paulina Habrzyk